MÜŞTERİ HİZMETLERİ Bu form aracılığıyla Eskidji Bazaar hakkında görüş, öneri, şikayet ve teşekkürlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
 Adınız Soyadınız
 Telefon Numaranız
 E-posta Adresiniz
 Aranma Seçeneğiniz
 Mesajınızın Türü
 Alışveriş Yaptığınız Stant
 Mesajınız

Onay Kodu         
Eskidji Bazaar - Evdeki hesaba uyar
DİĞER ÇARŞILAR
ÇALIŞMA SAATLERİ
 
 
10:00 - 22:00
GAZİANTEP
Herşey Bebek

HERŞEY BEBEK

Karaca Ahmet mahallesi Ömer Halis Demir caddesi (M1 AVM Real eskidji bazaar) no:129/6 ŞEHİTKAMİL / GAZİANTEP
No: 6-7        0(544) 475 61 19  /  0(545) 544 52 69  /  0(507) 218 16 72  /  0(342) 328 93 90
STANT HAKKINDA
BEBEĞİNİZ İÇİN EN GÜVENİLİR SEÇİM!
Türkiye nin geleceği olan bebeğiniz için herşeyin en iyisini istemek hakkınız elbet, kuruluş dan itibaren Türkiye sınırları içerisinde 80 İl de binlerce müşterimiz olabilecek en güvenli şekilde hayalindeki bebek odasına kavuştu,
 
2014 den bu büyük ailemize katılan müşterilerimizin hayalini gerçekleştirmek ve daha da büyümek için kar gütmeden Türkiye de en uygun fiyat garantisini sunuyoruz.
Dünya markalarını ve Türkiye nin önde gelen markalarını mağazamızda ve web sitemizde en güvenli alışveriş imkanı ile ayağınıza getiriyoruz.
 
Yılların tecrübesi ile empati kurarak en samimi ve profesyonel hizmeti vermeye devam edeceğiz.
 
*Bursa / İnegöl deki Fabrikamızda, İnegöl Mobilya Kalite Standarlarında,(İran-Rusya,Avrupa) Bir çok Dünya Ülkesine İhracat Yapan ARCHI GENC MOBİ Kurumsal Fabrikamızda Üretilen Dünya Kalite Standarlarındaki Bebek Cocuk Genç Mobilya Üretimimiz İle Dünya Markası Olma Yolunda Sağlam Ve Emin Adımlarla İlerliyoruz.. Türkiye ve Dünya Geneline Verdiğimiz Bayiliklerimizle Bu Kalite Standartlarını İhtiyac Duyan Bütün Ebeveynlere En Uygun Fiyat Garantisi İle Ulaştırıyoruz.
 
*İşletmemizin sektörde bulunduğu alan bebek mobilyası,bebek araç gereç(bebek için a'dan Z'ye her ihtiyaç),genç mobilyası,tekstil,ve elektronik olarak çok geniş bir yelpazeye sahip seçenek sunmaktadır. Bir çok bilindik ve güvenilir markanın direkt bayisiyiz. Satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyeti ile yıllarca kalitemizden ödün vermeden çalışmalarımızı sürdükmekteyiz. Piyasa rekabetinde uygun fiyat seceneğimiz ile büyük fark yaratarak en yüksek kaliteyi en uyun fiyatlara ayağınıza kadar getirmekteyiz. Sayfamızdan ve online alışveriş sitemizden Türkiye'de bütün illere ek nakliye/kargo ücreti ile teslimat gerçekleştirerek hayatınızı kolaylaştırmaktayız.
 
*Mağazamızda Bulabileceğiniz Ürünler; büyüyen beşik,sepet beşik,anne yanı,çekmeceli besik,80x180 beşik,70x130 beşik,60x120 beşik,sultan karyola beşik,bebek odası,cocuk odası,genc odası, 4 kapaklı dolap, 3 kapaklı dolap,şifonyer,çamaşırlık,montessori karyola,çatılı karyola,yavru karyola,çalışma masası,duvar ünitesi,kitaplık,oyuncak dolabı,komodin,full ortopedik yarı ortopedik satnadart yatak 90x190-80x130-80x180,90*200-100*200-120*200,uyku seti,cibinlik,kirli torbası,fon perde,abajur,lambader,tavan sarkıt lamba,hastane çıkışı,0-10 yaş tekstil,çift yönlü bebek arabası,travel bebek arabası,baston bebek arabası,ikiz bebek arabası,yürütec,oyuncak,park beşik,park beşik yatagı,park beşik uyku seti,oto güvenlik koltuğu,mama sandalyesi,oyun halısı,biberon,emzik vs.,telsiz,camera,bebefon,ateş ölçer,süt sağma mak.,buhar mak,ayrıntılı bilgi ve stok bilgisi için 545 544 52 69 - 544 475 6119 arayabilirsiniz....
FOTOĞRAF GALERİSİ Standımız
  
MAĞAZA GÖRSEL
  
BÜYÜYEN BEŞİK DÖNÜŞTÜRÜLMÜŞ HALİ
  
MÜŞTERİLERİMİZDEN GELEN RESİMLER
  
BURADAN DEVAM EDEBİLİRSİNİZ!
MÜŞTERİ HİZMETLERİ İletmek istediğiniz her türlü istek, öneri ve şikayet için tıklayın.
SERVİS SAATLERİ Çarşımıza ulaşım için ücretsiz servislerimizden yararlanabilirsiniz. Servis saatleri için tıklayın.
INSERTLER Çarşılarımızdaki kampanyaları insertlerimizden takip edebilirsiniz.
SIKÇA SORULAN SORULAR Aklınıza takılan soruların cevapları için tıklayın.
BURADAN DEVAM EDEBİLİRSİNİZ!
MÜŞTERİ HİZMETLERİ İletmek istediğiniz her türlü istek, öneri ve şikayet için tıklayın.
SERVİS SAATLERİ Çarşımıza ulaşım için ücretsiz servislerimizden yararlanabilirsiniz. Servis saatleri için tıklayın.
INSERTLER Çarşılarımızdaki kampanyaları insertlerimizden takip edebilirsiniz.
SIKÇA SORULAN SORULAR Aklınıza takılan soruların cevapları için tıklayın.